godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Zwycięstwo w konkursie fotograficznym

Roksana Rogowicz z klasy II inf A wywalczyła 3 miejsce w konkursie fotograficznym „Na tropie wiosny”. Tematem fotografii byli ludzie, przyroda, przedmioty i ciekawe miejsca związane z nadejściem wiosny. Komisja fotografii krajoznawczej przy PTTK CHORZÓW wysoko oceniła pracę naszej szkolnej fotoreporterki i przyznała trzecią nagrodę. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
zobacz zwycięskie zdjęcie

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015