godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Współpraca ekonomistów z lokalnym rynkiem pracodawców

ekonomia18W ramach współpracy ZSTiO z lokalnym rynkiem pracodawców dnia 17.05 br. w szkole odbyły się warsztaty skierowane do uczniów pionu ekonomicznego. Warsztaty poprowadził właściciel Biura Podatkowego „Bilans”w Bytomiu pan Artur Lubicz Posochowski. Tematem warsztatów były urządzenia księgowe. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy trzeciej EGO i tegoroczni absolwenci. Tematami kolejnych spotkań będą min. praktyczne problemy prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, dokumentacji kadrowo- płacowej i pełnej księgowości.

Katedra ekonomii i przedsiębiorczości

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015