godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Ale to już było...i nie wróci więcej

Kolejny rocznik absolwentów opuścił dzisiaj mury ZSTiO. To czas wspomnień, radości, ale również dumy, że kolejni specjaliści wyruszają na nowe etapy życia. Czasami będą to nowe doświadczenia na wyższych uczelniach, czasami podbijanie rynków pracy. Przed absolwentami teraz egzaminy dojrzałości.Dla większości to już tylko formalność - solidnie przepracowane 4 lata będą teraz procentować. galeria

 

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015