godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Dzień Ziemi na Politechnice

20 kwietnia klasa 3 ego uczestniczyła w Dniu Ziemi zorganizowanym przez Wydział Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej. Dla uczniów przygotowano wykłady i pokazy na temat kształtu Ziemi, map cyfrowych i sprzętu geodezyjnego. Nasi uczniowie okazali się najlepsi w części laboratoryjnej „Od mapy do systemów informacji geograficznej”, a w drużynowym quizie „Zakręcona Ziemia” Klaudia Krawczyk, Paweł Bacik i Mateusz Pasich odpowiedzieli na wszystkie wylosowane pytania, dzięki czemu zajęliśmy drugie miejsce w ostatecznym podsumowaniu. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za stalowe nerwy w czasie kręcenia kołem w czasie quizu i oczywiście za prawidłowe odpowiedzi (galeria).

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015