godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Klasa 1 Inf A w Muzeum Historii Komputerów i Informatyki

Dnia 19 kwietnia uczniowie klasy 1 Inf A mieli okazję przenieść się w lata początków informatyki. Wystawa, którą zwiedziliśmy to przeniesienie się w komputerowym świecie nawet do lat 60-tych. Poznanie początków oraz ewolucji sprzętu, który na co dzień zagościł w naszym życiu było prawdziwą lekcją historii. Mogliśmy zobaczyć pierwsze laptopy, pamiętne Commodore 64 czy zagrać w kultowe gry, które po wielu latach nadal sprawiają dużo frajdy. galeria

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015