godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

1EG w bytomskim Urzędzie Miejskim

um1eg18W dniu 10.04.2018r. odbyła się pierwsza, ale na początku warto już zaznaczyć, że na pewno nie ostatnia wycieczka przedmiotowa dla klasy 1 technikum kierunku geodezyjnego do Urzędu Miasta Bytomia w celu zapoznania się z strukturą pracy Wydziału Geodezji. Uczniom przedstawiono poszczególne referaty: Referat Katastru Nieruchomości i Postępowań Administracyjnych, Referat Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego, Referat Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego, Referat Infrastruktury Informacji Przestrzennej. Serdecznie dziękujemy.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015