godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Dzień wiosny 2018

21 marca w bibliotece odbył się wiosenny konkurs, który nawiązywał do ogłoszonego przez minister A. Zalewską „Roku dla Niepodległej” . W konkursie wzięły udział reprezentacje klas I technikum. Uczniowie rozwiązując zadania musieli wykazać się wiedzą na temat osób i wydarzeń, które miały wpływ na odzyskanie w 1918 r. przez Polskę niepodległości. Jak na 1 dzień wiosny przystało , w poważną tematykę historii wplecione zostały również pytania typowo wiosenne. Konkurs wygrała klasa I inf A, która jako pierwsza dotarła do ukrytej niespodzianki. Niewiele do zwycięstwa zabrakło klasie I m, która zajęła 2 miejsce. Pozostałe klasy również dzielnie walczyły. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodkie upominki. W pozostałych salach trwały różnego rodzaju rozgrywki komputerowe, ale też intelektualne. galeria

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015