godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Półfinał Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Master IT

Dzis w naszej szkole, odbył się półfinał Ogólnopolskiego Konkursu 1 Informatycznego Master IT. Uczestnicy przyjechali z różnych stron naszego województwa, żeby stanąć do rywalizacji o tyuł Mastera i kwalifikację do finału konkursu. 4 półfinały odbywały się równolegle w Bytomiu, Sosnowcu, Bieruniu i Jaworznie. W każdej lokalizacji wyłoniono po 5 zwycięzców. Wielki finał odbędzie się w Sosnowcu. Gratulacje dla wszystkich półfinalistów, a naszym zwycięzcom życzymy powodzenia w wielkim finale.

Serdeczne podziękowania kierujemy do klasy 3 inf B za pomoc w organizacji konkursu.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015