godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

V Miejski Konkurs "Wszystko Jest Liczbą"

Kiedy pięć lat temu młodzież naszej szkoły zwiedzała wystawę - Wszystko Jest Liczbą - w Krakowie przygotowaną przez Uniwersytet Jagielloński, nikt nie spodziewał się, że pomysł który tam się zrodził przyniesie takie owoce. To już pięć lat!!!
...kiedy w naszej szkole gościmy drużyny bytomskich szkół na konkursie "Wszystko Jest Liczbą". w tym roku szkolnym ilość uczestników pobiła rekord konkursu. wystartowało 11 drużyn z bytomskich szkół gimnazjalnych i ponagimnazjalnych. Jak co roku walczyły one w rundach, gdzie należało wykazać się dużą sprawnością rachunkową, wiedzą i umiejętnościami nie tylko z matematyki ale też z fizyki, chemii, biologii, geodezji i ...architektury. Uczniowie mieli bowiem przygotować na konkurs parkietaż, czyli mozaikę z figur geometrycznych.
Zwycięzcy tegorocznego konkursu:
I miejsce - I LO im. Jana Smolenia w Bytomiu
II miejsce - Gimnazjum nr 1 im. ks. J. Szafranka w Bytomiu
III miejsce - IV LO im. B. Chrobrego w Bytomiu

GALERIA

GRATULUJEMY!!! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i zapraszamy za rok.
Organizatorzy

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015