godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

BRĄZ DLA KOSZYKAREK ZSTiO

W dniach 15, 17 i 19 stycznia, w hali OSiR, przy ul. Kosynierów, odbyły się zawody miejskie w koszykówce dziewcząt szkół średnich. Nasza reprezentacja wywalczyła III miejsce. Skład tworzyły: Agnieszka Gomoluch (4infb), Sara Kudlek (3ek), Wiktoria Kaczmarek (2ozek), Natalia Markiewicz (2ozek), Joanna Pydynkowska (2infb), Katarzyna Malinowska (1eg), Paulina Głogowska (1eg), Wiktoria Koza (1infb). Podziękowania dla klas: 2m, 2ozek, 1eg, 4infb i 4mg, za gorący i głośny doping. WF Team

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015