godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ UNIHOKEJA

Mikołajki bardzo hucznie były świętowane także na Hali na Skarpie. Z tej okazji zostały rozegrane Mistrzostwa ZSTiO w Unihokeju. Do turnieju zgłosiło się 7 zespołów (klasy: 2m, 3ego, 2oze, 2infC, 3b, 2a, 1ego), a łączna liczba uczestników to aż 46 osób. Całe zawody przebiegły w miłej i wesołej atmosferze, choć nie zabrakło zaciętej rywalizacji sportowej. Najlepszą drużyną zawodów okazała się klasa 2 OZE, która w meczu o 1 miejsce pokonała klasę 2 infC, zdobywając w doliczonym czasie gry "Złotą bramkę". W meczu o trzecie miejsce gimnazjaliści z klasy 3 B pokonali kolegów z 1 EGO. Składy drużyn:
I miejsce: 2 OZE, Jakub Jasiński, Michał Cybul, Marek Duczyński, Kamil Kolenda, Marcin Lerka, Kuba Błażejewicz, Mateusz Kołodziej
II miejsce: 2 infC, Dominik Hoffmann, Kamil Galant, Bartek Gnutek, Fabian Klop, Bartek Cichy, Szymon Palka, Przemek Boruń
III miejsce: Michał Tórz, Łukasz Krzywda, Michał Gawron, Daniel Paipuch, Daniel Urbaniak, Dawid Bryś, Kuba Litański.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za dobrą zabawę, a zwycięzcom życzymy udanego wyjścia na Kręgle.

Szczególne podziękowania dla Piotrka Gomolucha z klasy 2 mechatronicznej, dzięki którymu ten turniej został zorganizowany