godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Comenius we Włoszech

Wczoraj tj. w poniedziałek 5.11.2012 uczniowie naszej szkoły Maciej Hyla, Piotr Klukoszowski, Mateusz Chruszczycki, Dariusz Bujak, Filip Olszański wraz z nauczycielami wylecieli do Mediolanu w ramach projektu „Wiele kultur, wspólna technologia. Robotyka platformą wymiany doświadczeń podczas wspólnych działań”. Uczniowie biorą udział w zajęciach wraz z kolegami z Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Litwy i Estonii. Mieszkając u włoskich rodzin i uczestnicząc w wycieczkach edukacyjnych mają możliwość bliższego poznania kultury tego kraju. Dodatkowo mają szansę na przełamanie barier językowych i zastosowanie w praktyce języka angielskiego. Pobyt na Półwyspie Apenińskim zakończy się w sobotę tj.10.11.2012.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015