godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Ekonomiści w Medyku

11W czwartek, 26 października 2017, klasa I ekonomiczna uczestniczyła w „Dniu Zdrowia i Urody” organizowanym przez Zespół Policealnych Szkół Medyczno- Społecznych w Bytomiu. W programie znalazły się m.in.: wykład na temat „Mammografia. Profilaktyka raka piersi”, degustacja zdrowej żywności, poradnictwo kosmetyczne, wskazówki pielęgnacyjne dotyczące różnych rodzajów cer, profilaktyka zdrowych stóp, poradnictwo fryzjerskie, wykonywanie fryzur dziennych, pokaz samobadania piersi na fantomie, badanie EKG z konsultacją lekarza, audiometryczne badanie słuchu, diagnoza komputerowa skóry twarzy, pomiar ciśnienia tętniczego.

Katedra Ekonomii i Przedsiębiorczości

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015