godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Drugie miejsce ZSTiO podczas Minerlas Day.

W piątek 20 października Wydział Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach zaprosił szkoły średnie na Dzień Minerałów. Naszą szkołę reprezentowali geodeci i OZE z klasy 3EGO. Mieliśmy okazję zwiedzić uczelnię oraz uczestniczyć w wykładach i pokazach z zakresu górnictwa i geologii. Ważnym punktem dnia była gra fabularna w której wzięło udział 6 drużyn. Do rozwiązania był szereg zadań z zakresu geodezji, geologii, bezpieczeństwa i higieny pracy, ratownictwa medycznego, mechanizacji i budownictwa podziemnego. Nasi reprezentanci doskonale poradzili sobie z większością zadań zajmując bardzo wysokie drugie miejsce. Gratulujemy!

Zapraszamy do galerii !

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015