godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Ekonomiści na Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw

W dniach 18-20 października w Katowicach odbyła się VII Edycja Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W wydarzeniu brali udział ekonomiści z klas 1EG, 2 E-O i 3Ego. Podczas kongresu uczniowie wysłuchali wykładów na temat praktycznych problemów funkcjonowania spółek, Prawa pracy, wykorzystania internetu w sprzedaży i marketingu, rewolucji w wyszukiwarce internetowej Google oraz nowinek portalu społecznościowego Facebook. Uczestnicy kongresu otrzymali certyfikaty udziału w wydarzeniu.

Zapraszamy do galerii !

Katedra ekonomii i przedsiębiorczości

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015