godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Koncert edukacyjny w NOSPR - Katowice

W dniu 18.10. br. klasy IV mg oraz IV eg wzięły udział w koncercie edukacyjnym pt. "Muzyka- blask, mrok, półcień" zorganizowanym przez Narodową Orkiestrę Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach. Młodzież miała okazję posłuchać utworów Händla, Rachmaninowa, Wieniawskiego czy Strawińskiego. Wyborna gra Orkiestry Symfonicznej była przeplatana krótkim słowem wiążącym odnoszącym się zarówno do twórców muzyki klasycznej jak i samych prezentowanych utworów. NOSPR w Katowicach oferuje wiele ciekawych spotkań przy muzyce poważnej i nie tylko, więc miejmy nadzieję, że nie był to ostatni wyjazd uczniów ZSTiO do tego zachwycającego miejsca.

G. Kuś/ I.Pakosz

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015