godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

IEG w Muzeum Powstań Śląskich

muzeum10 października 2017 r. uczniowie klasy I EG brali udział w zwiedzaniu Muzeum Powstań Ślaskich, gdzie poznali burzliwe dzieje Górnego Śląska na początku XX w. Na początku zwiedzania poznaliśmy tradycyjny śląski dom z lat 20-tych XX w., a następnie historię 3 powstań śląskich i plebiscytu. Na koniec każdy z uczniów mógł wyszukać w interaktywnej galerii multimedialnej czy jego przodek był uczestnikiem powstań śląskich. galeria

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015