godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Ekonomiści w biurze podatkowym

biuropodatk17W piątek 6.10.17 ekonomiści klas IV -tych odwiedzili Biuro podatkowe „Bilans” w Bytomiu. Celem wycieczki było zapoznanie się ze strukturą organizacyjną firmy, zakresem świadczonych usług, prowadzoną dokumentacją i komputerowymi programami finansowo- księgowymi. Wycieczka zaplanowana była w ramach współpracy szkoły z lokalnym rynkiem pracodawców. Owocem współpracy mają być cykliczne warsztaty skierowane do uczniów pionu ekonomicznego naszej szkoły w zakresie praktycznego prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, prowadzenia dokumentacji kadrowo- płacowej, prowadzenia pełnej księgowości. galeria

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015