godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Mechatronicy z klasy 1 już działają

Do tego, że mechatronicy w ZSTIO działają prężnie i mają różne pomysły jesteśmy przyzwyczajeni Jednak to, że po niecałych 3 tygodniach już pierwsza klasa coś wytworzyła to nie jest codziennością. Miło mi zakomunikować,że Mechatronicy z klasy 1 mechatronicznej zbudowali, uruchomili swojego pierwszego robota. Uczniowie Grabowski Mateusz, Jakubek Oskar oraz Wiktor Ornot to "ekipa" z pierwszej klasy, która podjęła się trudu zbudowania mniejszego robota, z którym można rozmawiać w różnych językach, zatańczyć i pouczyć się. Za niedługo o tej "ekipie" społeczność ZSTIO usłyszy dużo więcej ponieważ już w planach kolejne działania z dwoma robotami oraz zbudowanie pierwsze zwierza - robo zwierza. Gratulujemy chłopakom, życzymy zapału na następne projekty i następne lata

Witold Krieser 

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015