godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Międzynarodowy sukces ucznia

Nikodem Bartnik nie zwalnia tempa. Niedawno na szczeblu Województwa Śląskiego otrzymał Stypendium, a już o jego osiągnięciach jest głosno. W międzynarodowym konkursie "The Bluetooth Challenge" za swój wynalazek czyli lampę reagującą na głos otrzymał główną nagrodę. W podobnych konkursach o randze międzynarodowej bardzo często bierze udział, jednak tym razem zdobył upragnione 1 miejsce. Serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów. Podczas cyklicznej imprezy Aleja Krzemowa - Nikodem Bartnik zaprezentuje społeczności ZSTIO swoje konstrukcji i pomysły. Gratulujemy i czekamy na kolejne zwycięstwa.

Witold Krieser 

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015