godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Nikodem Bartnik - niezwykłe wyróżnienie

Uczeń Naszej szkoły - mechatroniki z klasy 3 został wyróżniony na tle wojewódzkim Sukcesy ucznia wyróżniającego się w branży mechatronicznej , pasjonata mechatroniki, robotyki, techniki sterowań oraz informatyki zostały zauważone w Województwie.Za swoje wybitne osiągnięcia otrzymał STYPENDIUM WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO. Jako społeczność szkolna serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Witold Krieser 

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015