godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Mechatronik Daniel Maczurek na podium Printimus Pinball Cup 2017

Printimus Pinball Cup 2017 będące równocześnie XIII flipperowymi mistrzostwami Polski odbywają się w Bytomiu. Uczeń klasy 3 mechatronicznej Daniel Maczurek od lat jest pasjonatem tych urządzeń. Daniel nie tylko gra na flipperach, ale również jest twórcą swojego własnego. Osiągnięcia Daniela w tym turnieju to - to Printimus Pinball Cup 2017 – turniej główny - 3 miejsce, kategoria JJP – Only Tournament- miejsce 1. Serdecznie gratulujemy, życzymy kolejnych sukcesów i czekam na Flippera w ZSTIO

Witold Krieser 

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015