godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Spotkanie z Nauką 2017

Ludzkie ciało bez tajemnic to przewodni temat tegorocznej edycji pokazów zorganizowanych przez Wydział Biologii i Ochrony Środowiska w Katowicach. Klasa 3 ego wspólnie z prowadzącymi zajęcia zastanawiała się czy ludzkie ciało może zasilać maszyny, sprawdzała jak pracują mięśnie i czy tlen może być szkodliwy dla naszego organizmu. Najważniejsze było to, że nie był to zwykły wykład ale pokaz kilkunastu doświadczeń obrazujących pracę naszego organizmu. W każdym eksperymencie uczestniczyli uczniowie sprawdzając czy nasze rozważania to czysta teoria czy też można rzeczywiście ludzką energią zasilić na przykład komputer :) galeria

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015