godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

GEOCACHING - zajęcia integracyjne 2017

W dniu 12 WRZEŚNIA GODZINIE 10:00 odbyła się druga edycja terenowej gry zespołowej – GEOCACHING, na terenie ZSTiO, która została zorganizowana przez uczniów kierunku technik geodeta klasy 3EGO oraz 4GE. W grze uczestniczyli uczniowie klas 1 technikum w ramach integracji klasowej i między klasowej, a także poznanie zakamarków szkoły. Jest to gra terenowa polegająca na poszukiwaniu skrytek uprzednio ukrytych przez organizatorów rozrywki. Zabawa była przednia! Przygotowano również wykorzystanie sprzętu geodezyjnego w zabawach drużynowych , m.in.: celowanie laserem z tachimetru do węgielnicy, celowanie pionownikiem do kubka z wodą, pionowanie tyczek, bieg drużynowy z łatą, zwijanie ruletek na czas. Zabawy i śmiechu było mnóstwo. Dziękuję bardzo za zaangażowanie. Prawie każdej grupie udało się odnaleźć wszystkie cache, jednakże nagrodzić mogliśmy tylko 3 miejsca, gdzie zdecydował czas, a skoro integracjo to do wygrania m.in.: były bilety do kina, słodycze oraz do wykorzystania voucher na jeden dzień bez pytania.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnych edycji – już na wiosnę!
I miejsce – „Team Actimela” w składzie: Nowak Miłosz, Kukla Aleksander, Filipowski Jakub. II miejsce – „Czterej Pancerni i Pies” w składzie: Patryk Werajtis, Kacper Szymaniak, Mateusz Szymański, Bartek Kiełbasa.
III miejsce – „Pit Bull” w składzie: Paulina Głogowska, Kasia Malinowska, Angelika Karnicka, Julia Wąsala, Michał Żydek.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015