godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Sprzątanie świata w ZSTiO 2017

"Nie ma śmieci - są surowce" - pod takim hasłem odbyła się w całej Polsce akcja Sprzątania Świata 2017. Celem tegorocznego przedsięwzięcia była zmiana postrzegania odpadów jako śmieci, dostrzeżenie w nich surowcowego potencjału oraz zaktywizowanie Polaków do działania na rzecz środowiska. Pod koniec tygodnia klasa 1 info A pod opieką nauczyciela wzięła udział w akcji sprzątając teren wokół szkoły i pobliskiego cmentarza. Uczniowie dość szybko i bez narzekania poradzili sobie z zapełnieniem worków otrzymanych z Urzędu Miasta za co bardzo im dziękujemy :).

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015