godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Zakończenie Roku Szkolnego

Akademia, podziękowania, nagrody i laurki dla Prymusów szkolnych...tak zakończyliśmy rok szkolny i powitaliśmy wakacje.
Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły dziękujemy za całoroczny trud i zaangażowanie i życzymy by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w Waszej pamięci jako niezapomniany. Odpoczywajcie w pełnym słońcu, nabierajcie sił i "ładujcie akumulatory", ale z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

 

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015