godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Ekologiczni podsumowali działania

eco zstZakończył się, trwający dwa lata projekt „Ekologiczny i inteligentny dom”. Był to kolejny z programów w ZSTiO realizowany dzięki funduszom Erasmus+. Projekt ten miał na celu zaznajomienie młodzieży z alternatywnymi źródłami energii jak również zapoznanie ich z nowoczesnymi i ekologicznymi technologiami wykorzystywanymi w inteligentnych domach, dzięki współpracy młodzieży z Polski, Hiszpanii oraz Turcji.

Podsumowanie projektu zostało zorganizowane przez samych uczestników na szkolnej auli, a jego głównym celem było omówienie oraz pokazanie swoim kolegom jak wyglądały działania oraz jak przebiegały mobilności przez ostatnie dwa lata. Największe emocje budziły trójstronne spotkania młodzieży w Polsce oraz na hiszpańskiej Majorce, podczas których grupy mogły koordynować działania związane z budową własnych modeli ekologicznych i inteligentnych domów. Wyzwania podejmowane przez beneficjentów projektu to nie tylko budowa modelu ekologicznego i inteligentnego domu, ale przede wszystkim poznanie oraz współpraca z rówieśnikami z innych krajów, dzięki czemu uczestnicy mogli zobaczyć kulturę i zwyczaje panujące w Hiszpanii i Turcji. 

Ten projekt się zakończył, lecz europejskie projekty są częścią codzienności w ZSTiO, więc warto w nich aktywnie uczestniczyć.

Galeria

Lipiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015