godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

SUKCESY ZSTiO w CROSSIE WIOSENNYM

W dniu 13.06 w Parku Miejskim w Bytomiu odbyła się coroczna masowa impreza biegowa organizowana przez OSIR w Bytomiu. Wśród uczestników nie zabrakło również naszych uczniów , którzy postanowili zmierzyć się z dystansem 1800m. W sumie na starcie stanęło ok.80 naszych biegaczy z gimnazjum i technikum. Miło niezmiernie nam donieść , iż MARTYNA BARAN z 1 oze wybiegała 3 miejsce w kat. dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych, a NORBERT ŚWIRK z 2 infa też 3 miejsce w kat. chłopców. Jak zwykle w zawodach nie zabrakło uczestników z grona nauczycieli - na dystansie 1800m pobiegła Justyna Wróblewska , na 3600m Kamil Nockowicz oraz TOMASZ KLIMEK , który w swojej kat. wiekowej zajął 3 msc . Taka ilość startujących oraz wyniki indywidualne dały nam X msc w gimnazjach ,III msc w kategorii dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych oraz ZŁOTO w kat. Chłopców !!!!!!Gratulujemy serdecznie !!!!

WF TEAM

cross_small.jpg cross1_small.jpg cross2_small.jpg

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015