godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Czerwcowe sukcesy siatkarzy plażowych

Zwieńczeniem międzyszkolnej rywalizacji sportowej w grach zespołowych w tym roku szkolnym był udział reprezentacji ZSTiO w siatkówce plażowej. Zajęte miejsce w tych rozgrywkach miało decydujący i ostateczny wpływ na końcową klasyfikację w miejskim sportowym współzawodnictwie o tytuł Najbardziej Usportowionej Szkoły w kategorii chłopców za rok 2016/2017 . Dzięki ogromnemu sukcesowi siatkarzy plażowych ten tytuł jest NASZ :) I tak- 1 czerwca – podczas rozgrywek miejskich drużyna w składzie MARCIN MAŃKOWSKI ,DOMINIK KOLANEK ,TOMASZ SWARYCZEWSKI zdobyli ZŁOTO, 07.06 – MARCIN MAŃKOWSKI ORAZ DOMINIK KOLANEK zdobyli ZŁOTO podczas rozgrywek rejonowych z Piekarami Śląskimi, natomiast 09.06 team w składzie DOMINIK KOLANEK oraz ARKADIUSZ CHARA reprezentując Bytom ,podczas Finałów Wojewódzkich uplasowali się na IX pozycji. Dziękujemy również naszej drużynie żeńskiej – Roksana Rogowicz, Kasandra Jurczyk, Sara Nowak- które choć nie zajęły tak wysokich miejsc to dzielnie walczyły z rywalkami. W tym miejscu pragnę serdecznie podziękować kończącemu w tym roku naukę w naszej szkole Marcinowi Mańkowskiemu ,który od pierwszej klasy był czołowym zawodnikiem naszej drużyny oraz wielokrotnym złotym medalistą w siatkówce drużynowej oraz plażowej w rozgrywkach miejskich oraz rejonowych.

EWA SMAGACZ

 

 

 

Październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
› "Dywizjon 303. Bitwa o Anglię"
Data :  12 październik 2018
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015