godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Podsumowanie akcji „Jak nie czytam, jak czytam”! `2017

1 czerwca o godz. 10.00 uczniowie ZSTiO wraz z Dyrekcją, nauczycielami i innymi pracownikami szkoły dołączyli do czytelników w całej Polsce i po raz drugi wzięli udział w akcji czytania w jednym momencie. Czy zostanie pobity zeszłoroczny rekord ogólnopolskiej zabawy? – dowiemy się od organizatorów we wrześniu. Natomiast znamy już wynik naszej szkolnej zabawy. W akcji wzięły udział 442 osoby w tym 394 uczniów. Wprawdzie nie pobiliśmy zeszłorocznego naszego wyniku (470 uczestników), ale udowodniliśmy po raz kolejny, iż wbrew temu co mówią statystyki, nasza młodzież lubi książki, a czytanie to przede wszystkim dobra zabawa i miła forma spędzania wolnego czasu.
Organizatorzy akcji w ZSTiO serdecznie dziękują za udział w zabawie i zapraszają na kolejną edycję akcji „Jak nie czytam, jak czytam”! w przyszłym roku.
W zabawie uczestniczyło:
Gimnazjum - obecnych 78 uczniów /136 uczniów gimnazjum
Technikum - obecnych 316 uczniów /400 uczniów technikum
Nauczyciele i inni pracownicy szkoły - 48 osób
Razem : 442 osoby

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015