godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

GEOCACHING w ZSTiO 2017

W dniu 2 CZERWCA O GODZINIE 10:00 odbyła się terenowa gra zespołowa – GEOCACHING, na terenie ZSTiO, która została zorganizowana przez uczniów kierunku technik geodeta. Jest to gra terenowa polegająca na poszukiwaniu tzw. skrytek (ang. geocache) uprzednio ukrytych przez organizatorów rozrywki. W grze uczestniczyli uczniowie klas 3 gimnazjum z poszczególnych szkół: Gimnazjum nr 8, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 4, Gimnazjum nr 6 w Bytomiu oraz Technikum 6, a także uczniowie klas 1 i 2 Gimnazjum nr 6. Zabawa była fantastyczna! Każda grupa odnalazła wszystkie schowane cache, wykonała zadania tj. przełożenie rzeczy między cachami oraz odgadnięcie zagadki, jednakże mogliśmy przyznać nagrody za 3 pierwsze miejsca, o czym zdecydował czas. Zwycięzcom srdecznie gratulujemy! Zobacz szczegóły

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015