godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły brali udział w ogólnopolskim projekcie Dzień Przedsiębiorczości.
Istotą projektu jest włączenie dorosłych – wolontariuszy z firm i instytucji – w edukację młodych ludzi. Dzięki zaangażowaniu tych osób uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mogą spędzić w jednym dniu kilka godzin na konkretnym stanowisku pracy.
W tym czasie weryfikują swoje wyobrażenia o danym zawodzie, zapoznają się z jego specyfiką i pozyskują od wolontariusza wszelkie praktyczne informacje, których nie zapewni im studiowanie podręczników. W tym roku młodzież wybrała firmy związane ze swoim kierunkiem kształcenia czyli biura rachunkowe, firmy informatyczne i inne.
Za udział dziękujemy uczniom i zaangażowanym w to przedsięwzięcie firmom.

Katedra Ekonomii i Przedsiębiorczości

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015