godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Ekonomiści w ZUS

11.05 ekonomiści 1 oze brali udział w wycieczce przedmiotowej do oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Zabrzu. Przewodnikiem grupy w gmachu ZUS był p. Marcin Wroński koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji. Młodzieży przedstawiono strukturę firmy, jej służby, zakres prac, kulturę organizacji. Uczniowie dowiedzieli się między innymi, że ZUS ubezpiecza 16 mln pracujących, wypłaca emerytury i renty 7,9 mln osób, a w 2015 wypłacił 9 mld zasiłków chorobowych za 130 mln dni choroby. Pamiątkowe zdjęcia znajdziecie w szkolnej galerii.

Beata Klichowska -Brózda

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015