godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Politechnika - Dzień Ziemi 2017

Klasa 3GE, kierunek geodezyjny uczestniczyli 21.04.2017r. w obchodach Dnia Ziemi zorganizowanych w Politechnice Śląskiej na Wydziale Górnictwa i Geologii, gdzie było bardzo dużo atrakcji. Na początek chętni uczniowie wzięli udział w „Grze fabularnej”, która miała za zadanie przeprowadzenie wnikliwej ekspertyzy, na którą składały się potwierdzone wyniki uzyskane w następujących laboratoriach:
• LABORATORIUM MASZYN GÓRNICZYCH
• LABORATORIUM INŻYNIERII BEZPIECZEŃSTWA
• LABORATORIUM BUDOWNICTWA PODZIEMNEGO
• LABORATORIUM POMIARÓW GEODEZYJNYCH
• LABORATORIUM EKSPLOATACJI ZŁÓŻ
• LABORATORIUM GEOLOGICZNE
Nasi uczniowie poradzili sobie ŚWIETNIE! Ponadto wzięli udział również w pokazach sprzętu geodezyjnego i pomiarach, z którymi również poradzili sobie perfekcyjnie  oraz w wykładzie nt. „Geocaching – wciągająca zabawa w poszukiwaniu skarbów z GPS”. Każdego zachęcam do zapoznania się z tą grą! Politechnice Śląskiej serdecznie dziękujemy za zaproszenie i super zabawę! zdjęcia

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015