godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Energiczni i pomysłowi mechatronicy

Mechatronicy z 2M - Nikodem Bartnik, Łukasz Maroń oraz Seweryn Rusecki wzięli udział w ogólnopolskim konkursie "Energia Młodych". Konkurs jest jedną z inicjatyw realizowanych przez Grupę Energa w ramach programu ENERGA Edukacja, którego głównym celem jest popularyzacja wiedzy na temat energii elektrycznej oraz kształtowanie postaw proekologicznych. Temat organizowanej już po raz szósty edycji to: „E-mobilność w mojej gminie. Wizja roku 2030”. Nasi chłopcy wykazali się dużą pomysłowością. Z 29 szkół zgłoszonych z całej Polski tylko 5 mogło się znaleźć w WIELKIM FINALE, gdzie czekały cenne nagrody, w tym również pieniężne dla szkoły. Nasi uczniowie zajęli bardzo wysokie 6 miejsce i zostali w tym konkursie wyróżnieni. Gratulujemy pomysłowości, a za rok powalczymy o więcej:) Witold Krieser

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015