godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Międzynarodowy dublet mechatroników

Członkowie Koła Zainteresowań Robotyki i Informatyki w ZSTIO złożone z mechatroników wspólnie z szkółką ROBOBBO oraz Kołem Naukowym INFOROBO z uczelni WSZOP uczestniczyli w Międzynarodowym konkursie robotów ROBOTICTOURNAMENT 2017. Była to 9 edycja turnieju z rekordową obsadą. Nasi Mechatronicy odnieśli ogromny sukces - w kategorii najbardziej prestiżowej fresstyle Nasz robot - ROBOCZŁOWIEK zdobył serce publiczności i otrzymał pierwsze miejsce. Również w tej samej kategorii jury oceniała aspekt technologiczny, który bezapelacyjnie należał do drona wykonanego przez Nikodema Bartnika, który zdobył pierwsze miejsce. Jesteśmy bardzo dumni z Naszych reprezentantów -- na uwagę zasługuje fakt, że pion mechatroniczny reprezentowały klasa od 1 do 3 w tym również mechatroniczki. Skład drużyny: Magdalena Sośnica, Nicola Mateja, Nikodem Bartnik, Seweryn Rusecki, Maciej Mężyński, Kamil Golla, Łukasz Maroń, Dominik Bryś, Michał Czachor, Michał Aleksa, Grzegorz Janysek, Karol Wiśniewski, Krzysztof Karasiński, Ryszard Matula, Łukasz Samek, Igor Barcik. . W sumie w tej kategorii prezentowało się aż 8 Naszych robotów. Serdeczne gratulacje. galeria

Krieser Witold

Październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
› "Dywizjon 303. Bitwa o Anglię"
Data :  12 październik 2018
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015