godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

ZSTiO ponownie MISTRZAMI REJONU

1

Miło nam donieść, iż w dniu 15.03 po zaciętym meczu z reprezentacją Piekar Śląskich drużyna siatkarzy ZSTiO obroniła zeszłoroczny tytuł Mistrza Rejonu. Skład zespołu: Marcin Mańkowski , Ryszard Skorzec, Arkadiusz Chara, Michał Pietrzak, Mak Szymon , Jakub Dobosz, Mateusz Miksza, Tomasz Swaryczewski , Dominik Kolanek. Przed zespołem spotkanie półfinałowe rozgrywek wojewódzkich. GRATULUJEMY!!!

WF Team

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015