godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

MISTRZOWIE BYTOMIA W SIATKÓWCE JUNIORÓW

Najlepiej rozpocząć tydzień z przytupem :-) 1I tak to jest dzisiaj - Mistrzostwo Bytomia Juniorów w piłce siatkowej! Nasza reprezentacja nie miała dziś sobie równych. W finałowym turnieju rozgrywek o Mistrzostwo Bytomia drużyna zaliczyła 3 pewne zwycięstwa i tym samym zdobyła MISTRZOWSKI TYTUŁ. Warto dodać, iż tytuł ten utrzymaliśmy po raz trzeci rok z rzędu. Teraz przed chłopakami mecze rejonowe, w których będą reprezentowali Miasto Bytom. Gratulacje! Skład złotych medalistów: Marcin Mańkowski, Ryszard Skorzec, Arkadiusz Chara, Michał Pietrzak, Jakub Dobosz, Mateusz Miksza, Szymon Mak, Tomasz Swaryczewski, Dominik Kolanek

zdjęcia

WF Team

 

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015