godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Kartka z pamiętnika

Uczniowie klasy 2inf b, Wiktoria Rudecka oraz Andrzej Chohura biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie "Tag für Tag" na niemiecką kartkę z pamiętnika organizowanym przez Szkołę Języków Glossa w Krakowie. Celem konkursu było napisanie ciekawego opowiadania na ponad 9 tyś. znaków. Wiktoria wymyśliła opowiadanie, a Andrzej wykonał jego tłumaczenie. Efekt jest bardzo dobry:) Bardzo proszę o głosowanie na pracę naszych uczniów. Wystarczy wejść na stronę Tag für Tag, zarejestrować się i zagłosować! Liczymy na Państwa / Wasze wsparcie :)

 opiekun uczniów: Iwona Pakosz 

przeczytaj opowiadanie

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015