godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Ekonomiści 1 OZE w GWSH

21.02 ekonomiści klasy I oze brali udział w wykładach otwartych Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Tematyka wykładów dotyczyła podejmowania działalności gospodarczej „ Własna firma – fakty i mity” oraz bezpieczeństwa konsumentów „ Nie daj się oszukać. Poznaj prawa konsumenckie” Spotkanie prowadzili przedstawiciele Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości i studenci GWSH. Zdjęcia

Katedra ekonomi i przedsiębiorczości

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015