godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

PÓŁFINALIŚCI KONKURSU LAPTOP NA BANK!

Do konkursu Laptop na bank zgłosiło się prawie trzy tysiące uczniów szkół ponadgimnazjalnych i to właśnie oni przystąpili do I etapu rozgrywek. Eliminacje wyłoniły uczestników półfinału – po 5 najlepszych zawodników ze wszystkich województw. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań uczniów w zakresie edukacji ekonomicznej, przedsiębiorczości oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej, a także rozwijanie indywidualnych zainteresowań i wyobraźni uczniów. Miło nam poinformować, że jednym z 5 najlepszych zawodników w województwie śląskim, jest nasz uczeń z klasy II M Nikodem Bartnik.

Serdecznie gratulujemy Nikodemowi i życzymy dalszych sukcesów!!!

   Katedra Ekonomii i Przedsiębiorczości

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015