godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

WYRÓŻNIENI W KONKURSIE WOKALNYM

„Motyw miłości w piosence obcojęzycznej” :Szymon Dyszy przy akompaniamencie Janka Underowicza i Tymka Hermana otrzymał wyróżnienie w finale XI Wojewódzkiego Konkursu Wokalnego, który odbył się w bytomskim BCK-u w piątek 10 lutego. Nasi gitarzyści przy aplauzie widowni zaprezentowali piosenkę brytyjskiego zespołu Dire Straits „Where you think you’re going”. Eksperci zasiadający w jury konkursu nie tylko przyznali nagrody, ale również udzielili uczestnikom cennych wskazówek do dalszej pracy. Co więcej, podkreślili wysoki poziom umiejętności wokalnych i językowych. GRATULUJEMY !!!zobacz zdjęcie

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015