godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Z cyklu spotkań z geodetą...

Witajcie! Mam przyjemność poinformować, że od dnia dzisiejszego na stronie internetowej będą ukazywały się informacje związane z jednym z kierunków kształcenia w naszej szkole a mianowicie z geodezji. W cotygodniowym „z cyklu spotkań z geodetą…” będziemy starli się przybliżyć Wam sylwetkę geodety – czym się zajmuje, na czym polega jego praca ale przede wszystkim zaprezentujemy czego uczą się i w jaki sposób zdobywają wiedzę nasi uczniowie oraz gdzie w przyszłości mogą ją wykorzystać. Będzie nam bardzo miło jeśli znajdziecie chwilę aby zapoznać się z tym co Wam tutaj pokażemy. Kilka zdjęć naszej pracy

Do zobaczenia za tydzień!

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015