godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Pracowite ferie mechatroników

Podczas, gdy większość społeczności ZSTIO odpoczywa na feriach - mechatronicy klasy drugiej oraz trzeciej ciężko pracują. Przez cały pierwszy tydzień ferii przedstawiciele tych klas brali udział w imprezie pod nazwą " Politechnika Młodego Górnika - zapraszamy na Ferie 2017!". Impreza odbywała się w Sztolnii Królowej Luizy w Zabrzu. Polegała ona na prezentacji nowoczesnych technologii związanych z automatyką, robotyką i drukiem 3D.
Nasi uczniowie prowadzili warsztaty dla dzieci i młodzieży praktycznie z całego województwa. Po pierwszym dniu imprezy ku naszemu zaskoczeniu w warsztatach zaczęły brać udział również osoby dorosłe. Jednym słowem, nasze stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Warsztaty trwały każdego dnia w odstępach 2 godzinnych od 9 do 17. Duże podziękowania dla Naszych mechatroników - ale to jest pasja, zainteresowanie. Mimo ciężkich dni pracy będziemy ten czas wspominali jako ciekawe doświadczenie.
Jak widać status najlepszej szkoły zobowiązuje, bo zostajemy zauważani nie tylko w społeczeństwie lokalnym, ale również pokazujemy się na arenie województwa.
Mamy już zaproszenia na kolejne imprezy o podobnym charakterze, w których na pewno będziemy brali udział. galeria

Październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
› "Dywizjon 303. Bitwa o Anglię"
Data :  12 październik 2018
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015