godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

ZSTiO świetne również w śpiewaniu

konk pios2016Dnia 20 grudnia 2016 w auli II Liceum Ogólnokształcącego w Bytomiu odbył się Konkurs Obcojęzycznej Piosenki Świątecznej. Spośród 15 uczestników jury doceniło talent naszych uczniów, przyznając im miejsca na podium. Szymon Dyszy z kl. I OZEK i Jan Underowicz z kl. II M zajęli 2 miejsce prezentując piosenkę "Merry Christmas Everyone", a Weronika Kowolik z kl. I OZEK zajęła 3 miejsce wykonując kolędę "Stille Nacht". Uczestnikom serdecznie gratulujemy i czekamy na następnych artystów ZSTiO.

Izabela Piszczek, Anna Kraus, Iwona Pakosz 

Dnia 20 grudnia 2016 w auli II Liceum Ogólnokształcącego w Bytomiu odbył się                                                                                            Konkurs Obcojęzycznej Piosenki Świątecznej. Spośród 15 uczestników jury doceniło                                                                                          talent naszych uczniów, przyznając im miejsca na podium.                                                                                                                                      Szymon Dyszy z kl. I OZEK i Jan Underowicz z kl. II M zajęli 2 miejsce prezentując                                                                                           piosenkę "Merry Christmas Everyone" a Weronika Kowolik z kl. I OZEK zajęła 3 miejsce                                                                              wykonując kolędę "Stille Nacht". Uczestnikom serdecznie gratulujemy i czekamy na                                                                               następnych artystów ZSTiO.

Izabela Piszczek, Anna Kraus, Iwona Pakosz

Październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
› "Dywizjon 303. Bitwa o Anglię"
Data :  12 październik 2018
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015