godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Opel Astra Puchar Produktywności 2016/2017

Dnia 9 grudnia grupa mechatroników z naszej szkoły brała udział w konkursie organizowanym przez fabrykę Opla w Gliwicach pod hasłem „Opel Astra Puchar Produktywności 2016/2017”. Zadaniem zespołu było zaprojektowanie linii produkcyjnej samolotów oraz ich wyprodukowanie (oczywiście papierowych). Naszym przeciwnikiem było Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego z Gliwic, które nie dało rady naszym geniuszom. Na samo zakończenie dnia uczestnicy konkursu zostali zabrani na zwiedzanie fabryki Opla by zobaczyć jak w rzeczywistości wygląda linia produkcyjna. galeria

Zespół mechatroników

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015