godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Uczniowie ZSTiO w drugim etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły Łukasz Maroń 2 M, Michał Szędzielorz 2 M, Dawid Słomnicki 2 IB zakwalifikowali się do drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych. W tegorocznej edycji realizowanej pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” nasi uczniowie wskazali indywidualnie 85 % poprawnych odpowiedzi. W drugim etapie będą reprezentowali szkołę drużynowo. Życzymy powodzenia !!

Katedra ekonomii i przedsiębiorczości

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015