godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Mikołaj z ZSTiO rozdaje prezenty

Mikołaj ZSTiO spędził dziś, jak co roku, bardzo intensywny dzień. Już od rana, wraz ze swoją ekipą - dwoma Aniołkami i dwoma Diabełkami, odwiedzał grzeczne dzieci w zaprzyjaźnionych szkołach. Swoją wizytę zaczął w Gimnazjum nr 8, następnie odwiedził uczniów Gimnazjum nr 7, potem zajrzał do dzieci w Szkołach Podstawowych 44 i 45, a swój dzień zakończył w naszym Gimnazjum nr 6. Uczniowie śpiewali kolędy, wykonywali sportowe zadania i odpowiadali na pytania zadane przez Diabełki, natomiast Aniołki częstowały wszystkich czekoladkami. Mikołaju! Przyjedź do nas wcześniej, a nie dopiero za rok!!! Ekipa Mikołaja ZSTiO
zobacz zdjęcia

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015