godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Żegnamy Rok Henryka Sienkiewicza

Dzisiaj w bibliotece odbył się mikołajkowy konkurs czytelniczy pod Hasłem „Żegnamy 2016 rok - Rok Henryka Sienkiewicza”. Młodzież klas gimnazjalnych miała za zadanie odszukać Mikołajkową Niespodziankę. Do niespodzianki prowadziły wskazówki ukryte w różnych miejscach biblioteki i czytelni. Uczniowie wykorzystując warsztat informacyjny biblioteki odnaleźli niespodziankę. Zabawa przebiegała w wesołej, świątecznej atmosferze. Najszybszą okazała się grupa w składzie:
Paulina Pyka I B, Kornelia Osowska I B, Wiktoria Dzionsko II A, Patrycja Pioruńska III A, Paweł Biedrzycki III A . Organizatorami konkursu była biblioteka szkolna i Samorząd Uczniowski, który ufundował słodkie podarki. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają punkty z zachowania, a zwycięzcy konkursu dodatkowo wywalczyli punkty dla swoich klas. Zobaczcie jak to było...

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015