godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Bytomskie Spotkania Europejskie 2016

Jak co roku nasza Szkoła bierze udział w Bytomskich Spotkaniach Europejskich.spotkaniaeur16 Tym razem uczniowie Gimnazjum wzięli udział w debacie pod hasłem "Tolerancja oczami dzieci i młodzieży". Spotkanie odbyło się w związku z obchodzonymi w listopadzie Międzynarodowym Dniem Tolerancji oraz przypadającym 3 grudnia Międzynarodowym Dniem Osób Niepełnosprawnych. Uczniowie dyskutowali o otwartości, przełamywaniu stereotypów, o odmienności innych kultur, a  także o tym, jak niszczące i niebezpieczne mogą być przejawy nietolerancji i ksenofobii.
Izabela Michalik

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015